• 1401/02/22 - 16:32
  • تعداد بازدید خبر : 380
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا؛

استان گیلان نیازمند حمایت های ملی و استانی است

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه استان گیلان نیازمند حمایت های ملی و استانی است، گفت: اقدامات و پیشنهادات رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ستاد ملی کرونا مطرح خواهد شد و حمایت های ویژه برای استان در نظر خواهیم گرفت.

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وبدا)؛ 
سردار محمدحسین سپهر، فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا در حاشیه نشست ستاد کرونا در استانداری گیلان، گفت:  در حال حاضر در کشور با حمایت های دولت سیزدهم در تامین تجهیزات، واکسن، دارو و امکانات بهداشتی، جزو کشورهای با وضعیت بسیار خوب در مهار این بیماری قرار داریم.
وی افزود: باید تلاش کنیم در کنار این بیماری، فعالیت های آموزشی، اقتصادی، فرهنگی ، گردشگری و  حمل و نقل را داشته باشیم ، این امر مرهون حمایت و تلاش و مشارکت همه مردم و اقشار است تا نیازهای بهداشتی درمانی برای مقابله با این بیماری تامین شود. سردار سپهر با بیان اینکه احتمال پیک های بعدی کرونا وجود دارد، تصریح کرد:  در ۳۰ کشور جهان پیک جدیدی شکل گرفته است.  فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا با اشاره به اینکه استان گیلان نیازمند حمایت های ملی و استانی است، خاطرنشان کرد:  بنابر گزارش  دکتر سالاری رئیس دانشگاه،   اقدامات و پیشنهادات ایشان در  ستاد ملی کرونا مطرح خواهد شد و حمایت های ویژه برای استان در نظر خواهیم گرفت.
  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,گزارش های تصویری
  • کد خبر : 87889
کلمات کلیدی
پریوش نورانی
خبرنگار

پریوش نورانی

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1401/02/22 16:32