• 1401/06/06 - 12:16
  • تعداد بازدید خبر : 383
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
وزیر بهداشت عنوان کرد:

واکسیناسیون اولویت اصلی دولت سیزدهم/ صادرات اولین محموله واکسن کرونا به ونزوئلا

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسیناسیون اولویت اصلی دولت سیزدهم بوده که همراهی مردم بویژه جوانان در انجام این امر مهم باعث افتخار در مجامع بین المللی شد.

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به نقل از وبدا دکتر بهرام عین اللهی در همایش ملی «خدمت ماندگار» که به مناسبت روز پزشک و داروساز صبح امروز (شنبه) و همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، در سالن اجلاس سران کشور برگزار شد، افزود: حضور جامعه پزشکی نشان دهنده حمایت از دولت است و روز پزشک و روز داروساز را گرامی می داریم و از خدمات کادر سلامت قدردانی می کنیم.
 
وی با بیان اینکه شروع کار دولت با آمار بالای کرونا و مرگ و میر همراه بود، تصریح کرد: اولین فرمان مقام معظم رهبری بحث کنترل کرونا بود، با شروع کار دولت با اقدام جهادی رییس جمهور و معاون اول و مساعدت و همکاری همه ارگانهای دولت و نظام، سیل واکسن به کشور وارد شد و به عنوان  اولویت اول مورد نظر قرار گرفت.
 
اولین محموله واکسن های ایرانی کرونا به ونزوئلا صادر شد
 
وزیر بهداشت اظهارداشت: همراهی همه مردم به ویژه جوانان در اجرای واکسیناسیون باعث شد این افتخار را در مجامع بین اللملی کسب کنیم.
 
دکتر عین اللهی با بیان اینکه ۶ مرکز تولید واکسن با کمک دانشمندان ایرانی وارد عرصه شد، گفت: در مقایسه با سال گذشته که با کمبود شدید واکسن کرونا مواجه بودیم، امروز تولید انبوه واکسن داریم و آماده صادرات به کشورهای مختلف هستیم و اولین محموله نیز به ونزوئلا ارسال کردیم./ص
  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اطلاعیه,رویداد
  • کد خبر : 92356
کبری صبحی
خبرنگار

کبری صبحی

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 27 شهریور 1400