• 1400/07/11 - 08:05
  • تعداد بازدید خبر : 6216
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه
اطلاعیه؛

امکان تزریق واکسن به بیماران و افراد ناتوان جسمی حرکتی در گیلان فراهم شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در اطلاعیه ای از فراهم شدن امکان تزریق واکسن کرونا در منزل برای بیماران و افراد ناتوان جسمی حرکتی در استان گیلان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در اطلاعیه ای  از فراهم شدن امکان تزریق واکسن کرونا در منزل برای افراد ناتوان جسمی حرکتی در استان گیلان خبر داد.

 

در متن اطلاعیه آمده است:

 در راستای تسهیل واکسیناسیون شهروندان استان گیلان که به دلیل مشکلات جسمی- حرکتی امکان مراجعه به مراکز واکسیناسیون را ندارند، دانشگاه علوم پزشکی گیلان  تمهیداتی را فراهم نموده تا خدمات واکسیناسیون در منزل توسط واحدهای سیار ارائه گردد.

افرادی که به دلیل بیماری، ناتوانی، نداشتن همراه و … ، قادر به مراجعه  به مراکز واکسیناسیون نیستند، می توانند با سامانه پاسخگویی واکسیناسیون(4401)  تماس حاصل نمایند و نسبت به ثبت نام  اقدام کنند.

لازم به ذکر است طبق دستورالعمل معاونت بهداشتی دانشگاه پس از طی مراحل در زمان بندی مقرر و بموقع ، از سوی  مرکز بهداشت شهرستان رشت و شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای استان ، تیم سیار واکسیناسیون برای تزریق واکسن به نشانی این افراد اعزام خواهند شد.

 

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اطلاعیه,رویداد
  • کد خبر : 77145
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1400/07/11 08:05